Home / Star Trek oficjalne modele BlueBrixx – klocki kompatybilne z LEGO!

Star Trek oficjalne modele BlueBrixx – klocki kompatybilne z LEGO!

/
0 Views

Wybierz kategorię, lub przeglądaj wszystkie zestawy.

Wybierz walutę
Złoty polski( zł ) PLN

Krótki filmik z zestawami Star Trek

10 zestawów w minutę, zobacz nasz krótki filmik na YouTube!

Przejdź do kanału te-klocki @ YouTube
Star Trek Universe & BlueBrixx
Star Trek z klocków kompatybilnych z LEGO
Star Trek z klocków kompatybilnych z LEGO – więcej info na blogu

Star Trek z LEGO… ci z Was, którzy długo na to czekali, się (nie) doczekali! Licencję CBS Studios / Paramount zezwalającą na produkcję i sprzedaż oficjalnych zestawów Star Trek w Europie pozyskała inna firma: nie LEGO – a BlueBrixx!

Co ciekawe klocki produkowane przez BlueBrixx są w pełni kompatybilne z LEGO i niemal identyczne… „Niemal”? Na wypustkach klocków BlueBrixx nie ma logo LEGO.

Star Trek i Twój ulubiony statek – mały, średni, czy duży?

W katalogu znajdziecie ponad 50 modeli ze świata Star Trek. Do wyboru macie małe, średnie oraz duże zestawy – w zależności od budżetu i poziomu trudności. Małe i średnie zestawy to kategorie dla mniej zaawansowanych. Duże zalecamy osobom z doświadczeniem w budowaniu z klocków oraz hardkorowym fanom Star Treka. Przy pomocy filtra, możecie również wyszukać modele na podstawie filmu lub serialu, w którym występował. Dostępne są również gadżety w skali 1:1, czyli realne odnośniki do replik używanych podczas filmowania Star Trek.

Szczegółowe informacje znajdziecie w naszym blogu: Lego Star Trek – najlepsze alternatywy i tutaj w zakładkach „Licencja”, „Wyprzedaż” i nasze „TOP3”!

Wyprzedaż modeli Star Trek!

Godne uwagi są zestawy Star Trek dostępne w obniżonej cenie. Powodem zniżki jest zmiana wyglądu opakowania. Zestawy oferowane w niższej cenie to unikaty, które po wysprzedaniu powrócą do asortymentu w aktualnym opakowaniu Star Trek Universe w regularnej cenie.

BlueBrixx-Pro Star Trek Type 6 Shuttlecraft (1)
Opakowanie z roku 2022 (pierwsze zestawy)
Star Trek type 6 shuttlecraft wahadłowiec alternatywa LEGO - BlueBrixx Pro
Wygląd opakowania w aktualnych zestawach

Zmianę opakowania przechodzą tylko produkty, które pojawiły się na samym początku kooperacji BlueBrixx i Paramount. Wygląd opakowania jest dyktowany przez licencjodawcę i zmienia się co kilka lat. Wyświetlone powyżej opakowania świetnie obrazują zmianę opakowania i… pokazują, że nie warto czekać. Widoczny na zdjęciach Star Trek Type 6 Shuttlecraft po wysprzedaniu wcześniejszej wersji jest dostępny w nowym opakowaniu i w regularnej cenie, a można go było kupić z 25% rabatem. To niepowtarzalna okazja, szczególnie w przypadku dużych modeli Star Trek USS Enterprise NCC-1701 i USS Enterprise NCC-1701-D lub gadżetów.

Najlepsze zestawy BlueBrixx-Pro z serii Star Trek

Po dłuższym zastanowieniu wybraliśmy dla was najlepsze zestawy BlueBrixx z serii Star Trek Universe.

Star Trek Klingon Bird-of-Prey oficjalny zestaw z klocków kompatybilnych z LEGO

#1 miejsce pierwsze

Bird of Prey używany prez Klingonów – duży zestaw

Najtańszy z dużych modeli Star Trek nie bez powodu był wysprzedany jako jeden z pierwszym zestawów. W tym przypadku stosunek ceny do jakości jest bezkonkurencyjny. Zestaw, co prawda, nie zawiera nadruków w porównaniu do flagowych statków, ale wygląda nieziemsko i posiada ciekawe funkcje. Ale sami sprawdźcie: Star Trek Klingon Bird of Prey duży zestaw kompatybilny z LEGO

Opakowanie USS Enterprise NCC-1701-D z serii Star Trek z klocków kompatybilnych z LEGO

#2 miejsce drugie

Star Trek USS Enterprise NCC-1701-D

Duży zestaw z prawie 2.000 klocków kompatybilnych z LEGO i masą nadruków podbił serca fanów, a nas poraził umiejętnością odzwierciedlenia proporcji oryginału w formie klocków. Set jest świetny!

BlueBrixx-Pro Star Trek USS Enterprise NCC-1701-D duży zestaw kompatybilny z LEGO

Star Trek Delta Flyer duży zestaw z klocków kompatybilnych z LEGO

#3 miejsce trzecie

Star Trek Delta Flyer

Wahadłowiec w skali pasującej do minifigurek. Sam fakt brzmi świetnie… ale to coś więcej! Delta Flyer wyprodukowany przez BlueBrixx przewyższa wszystkie inne wystawy pod względem detali. Nadruki zobaczycie nie tylko na zewnątrz. Wnętrze statku jest niesamowicie dopracowane i wprowadza w szok… pozytywny oczywiście! Do tego masa funkcji, które perfekcyjnie odzwierciedlają wzorzec modelu.

BlueBrixx-Pro Star Trek Delta Flyer duży zestaw z klocków kompatybilnych z LEGO

TOP3 zestawy redakcji z serii BlueBrixx Star Trek

Zestawy Star Trek w promocyjnej cenie

Najnowsze zestawy z serii

Pokaż więcej
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :